Подання

Надсилання статей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для видання Соціальна робота та соціальна освіта?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

Структура статті:

Подані до друку матеріали мають відповідати тематиці журналу та сучасному стану науки. Необхідним є дотримання вимог до наукових публікацій, визначених постановою Президії ВАК України від 15.01.2003 року № 7-05/:

• Постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими та практичними завданнями.
  • Аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано розв’язання цієї проблеми і на які спирається автор; виділення нерозв’язаних раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується авторська стаття.
  • Формулювання мети статті (постановка завдання).
  • Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів.
  • Висновки дослідження і перспективи подальших розвідок у данному напрямку.
  • Список використаних джерел, складений відповідно до вимог ВАК (Бюлетень ВАК №3, 2008 р.), подається латиницею (оформляється за правилами згідно Постанови Кабінету МіністрівУкраїни “Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею” №55 від 27.01.2010 р.).

Порядок розміщення матеріалу:

• ORCID;
  • УДК;
  • Прізвище, ім’я автора (українською, російською, англійською мовами);
  • Вчений ступінь, вчене звання, посада і місце роботи автора;
  • Назва статті (українською, російською, англійською мовами);
  • Анотація повинна бути структурованою, містити мету дослідження та застосовані методи, основні одержані висновки. Представляється трьома мовами: українською, російською та англійською (не менше 1800 друкованих знаків, включаючи ключові слова).
  • Ключові слова українською, російською та англійською мовами (8–10 понять).
  • Посилання на використані джерела, які оформляються у квадратних дужках, де через кому вказується номер джерела та сторінка цитування у даному виданні (зразок [4, с. 56]). Література має оформлятися за алфавітом.

Матеріали статей подавати на електронну адресу редакції журналу:

E-mail: soc_rob_osv.udpu@ukr.net

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

При оформленні матеріалів просимо враховувати такі вимоги:

1. Матеріал статті (обсягом не менше 10 сторінок) подається в редакцію у вигляді електронного файлу: формату А-4, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, абзацний відступ 1,25 см, всі поля 2 см, редактор Word, тип файлу RTF.
  2. У тексті слід використовувати символи за зразком: лапки типу «…», дефіс (-), тире (–), апостроф (’).
  3. За достовірність фактів, цитат, імен, назв та інших відомостей відповідають автори. Автори, які не мають наукового ступеня, додають до статті рецензію наукового керівника або іншого фахівця з науковим ступенем.
  4. Усі статті проходять рецензування. Результати рецензування, рішення редколегії про прийняття статті до друку та реквізити щодо оплати публікації повідомляються авторам електронною поштою.
  5. Невеликі виправлення стилістичного і формального характеру вносяться до статті без узгодження з авторами. Більш суттєві виправлення узгоджуються з авторами. Редакційна колегія зберігає за собою право на редагування і скорочення статей.
  6. До статті (окремим файлом) додається довідка про автора, у якій зазначається: прізвище, ім’я та по батькові автора (ів), науковий ступінь, вчене звання, посада, повна назва місця роботи та підрозділу (кафедра, лабораторія тощо), домашня адреса (обов’язково вказати область та поштовий індекс), контактні телефони, e-mail.

Вимоги до подання

1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
  2. Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  3. Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  4. Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
  5. Якщо матеріал подається у рецензований розділ журналу, при оформленні файлу подання були виконані інструкції щодо Гарантій сліпого рецензування.

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.